O nas

Poznaj naszych fachowców

 

Dlaczego my? Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, który w swojej pracy stawia najwyższe standardy. Nasze domy na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim to nowoczesność połączona z funkcjonalnością. Dbamy o każdy detal, tworząc przestrzeń, gdzie marzenia o własnym domu stają się rzeczywistością. Nasze inwestycje znajdują się w spokojnych, zielonych okolicach, z dala od miejskiego zgiełku. Z nami możesz spełnić swoje marzenia i stworzyć dom, który zawsze chciałeś. Dołącz do nas i odkryj, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem dla Ciebie.
Łupiński Development – Budujemy marzenia.

Nasi klienci

Opinie

Zobacz opinie klientów, którzy nam zaufali.

Doskonała
Na podstawie 67 opinii
R K
R K
2023-11-14
Solidny i rzetelny człowiek. Polecam!
Czeslaw Wapno
Czeslaw Wapno
2023-10-02
Solidny i godny zaufania deweloper.
Grzegorz Gowsianik
Grzegorz Gowsianik
2023-09-11
POLECAM
Waldemar Grytka
Waldemar Grytka
2023-07-28
Wszystko według umowy ,zrealizowane na czas. Polecam
Joanna Białuska
Joanna Białuska
2023-07-28
Dziękujemy za spełnienie naszego marzenia... dom, ogród, piękna okolica. Mieszkamy już w nim prawie trzy lata i nie mieliśmy sytuacji wymagającej jakiejkolwiek interwencji developera co świadczy o dobrej jakości materiałów i pracy ekip budowlanych. W trakcie budowy, kontakt z Łukaszem Łupińskim mieliśmy bardzo dobry, odpowiadał na każde pytanie, podpowiadał różne rozwiązania, doradzał. Cieszymy się z każdej chwili spędzonej w naszym domku, z komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Dziękujemy, polecamy i zachęcamy do spełnienia swoich marzeń.
Damian Sikorski
Damian Sikorski
2023-07-27
Polecam. Uczciwy deweloper. Zawsze służy pomocą i zaangażowaniem.

jak budujemy?

Poznaj naszych fachowców

Zobacz nasze filmy, które dla Was przygotowaliśmy. Nasi fachowcy w super przystępny i ciekawy sposób opowiedzieli o swojej pracy przy realizacji naszych domów.

Lechnar

Obejrzyj nasze fascynujące wideo z firmą Lechnar, naszym dostawcą wieźb dachowych! Zobacz, jak współpraca z profesjonalistami pozwala nam tworzyć nowoczesne i funkcjonalne domy na sprzedaż w Gorzowie. Poznaj tajniki naszej pracy i dołącz do Łupiński Development, gdzie marzenia o własnym domu stają się rzeczywistością. Gotowe domy na sprzedaż Gorzów – teraz możesz spełnić swoje marzenia!

extraDACH

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wideo z naszym specjalistą, extraDACH, który opowiada o wysokiej jakości dachówkach dostarczanych na nasze budowy. Śledź nasze kanały, aby dowiedzieć się więcej o tajnikach budowy nowoczesnych i funkcjonalnych domów na sprzedaż w Gorzowie. Marzenia o własnym domu mogą stać się rzeczywistością z Łupiński Development. Gotowe domy na sprzedaż Gorzów – spełnij swoje marzenia!

Zwolbet

Odkryj stabilność naszych inwestycji dzięki współpracy z firmą Zwolbet – naszym dostawcą betonu. Gotowe domy na sprzedaż Gorzów stają się rzeczywistością dzięki solidnemu fundamentowi z betonu od Zwolbet – dołącz do Łupiński Development i spełnij swoje marzenia o własnym domu.

CTG

Dlaczego wybraliśmy rozwiązania firmy CTG do instalacji hydrauliki i ogrzewania? Odpowiedź znajdziesz w naszym najnowszym filmie! Gotowe domy na sprzedaż Gorzów – teraz możesz spełnić swoje marzenia!

ZCB

Firma ZCB to nasz partner dostarczający wysokiej jakości materiały budowlane, w tym bloczki betonowe Ytong. Zobacz w filmie, jak wspólnie tworzymy solidne fundamenty dla naszych projektów w Łupiński Development.

A&K FINANSE NIERUCHOMOŚCI

Poznajcie firmę A&K FINANSE NIERUCHOMOŚCI – naszego zaufanego pośrednika kredytowego. Posłuchajcie naszej rozmowy, aby dowiedzieć się, jak sprawiają, że spełnienie marzeń o własnym domu staje się rzeczywistością. Łupiński Development i A&K FINANSE NIERUCHOMOŚCI – twoje klucze do wymarzonego domu w Gorzowie.

Idealny

Klasyk

Rodzinny